Podsumowanie tygodnia

Podsumowanie tygodnia.

20 bramek strzelonych i 5 bramek straconych to dorobek piłkarzy Wierzycy zarówno seniorów i juniorów w tym tygodniu. Drużyna seniorów Wierzycy przegrywając od 20 minuty 0:1 potrafiła jeszcze w pierwszej połowie odrobić straty i w drugiej strzelając dwie bramki potwierdziła swoje miejsce w tabeli.

Drużyna juniorów Maćka Melera zremisowała na własnym stadionie z drużyną Powiśla Pawlice 1:1, podobnie na remis zagrali juniorzy Łukasza Chyły, również remisując 1:1 z drużyną Pomezanii Malbork, mimo iż szans na zwycięską bramkę nie brakowało. Juniorzy Rafała i Tomka Libiszewskich udali się do Tczewa by tam w turnieju związkowym rozegrać 4 mecze. Cel był jasny zgarnąć komplet punktów co się udało wygrywając 4:0 z Subkowami, 3:2 z Gryfem I Tczew, 7:0 z Gryfem II Tczew i 1:0 z Gryfem III Tczew.

Wyniki wszystkich drużyn mogą cieszyć, drużyna seniorów nie ogląda się za siebie i po wpadce z Arką II Gdynia nie ma już śladu. Do pełnej dyspozycji wraca już Łukasz Racki, cieszy również fakt, że bramki strzelane przez nasz zespół są autorstwa nie jednego a kilku zawodników. Drużyny juniorów pokazują, że szkolenie młodzieży w naszym klubie jest na wysokim poziomie co napawa optymizmem na przyszłość.

Rozkład jazdy na następny tydzień:

29 kwietnia, godz: 17:00, Stadion Miejski w Pelplinie, IV liga, Wierzyca – Bytovia II Bytów

Drużyna Maćka Melera zagra w Gniewie z Mewą Gniew, drużyna Łukasza Chyły udaję się do Powiśla Stary Dzierzgoń, a podopieczni Rafała i Tomka Libiszewskich rocznik 2008 zagrają w turnieju związkowym w Starogardzie Gdańskim.