Nowi na pokładzie

Już dziś o 17:00 Nasi piłkarze usłyszą pierwszy gwizdek inauguracyjny na rozpoczęcie sezonu 2017/2018. Okres przygotowawczy był zarówno czasem ciężkim dla piłkarzy jak i działaczy.
Kilku wartościowych zawodników, którzy bardzo przyczynili się do awansu do III Ligi opuściły szatnię m.in. Jędrzej Chyła, który reprezentował nasz klub od sezonu 2014/2015. Wszyscy pamiętamy bramkę jaką Jędrzej zdobył w pierwszym meczu w "starej III lidze" przeciwko Arce II Gdynia i tym samy wygraliśmy 1:0, także nie zobaczymy już Mateusza Wiśniewskiego, Damiana Kugiel, Bartosza Gutorskiego oraz Krystiana Karpiuka.
Tak znaczących zawodników trzeba było zastąpić mocnymi nazwiskami i tak też się stało. Poniżej przedstawiamy listę piłkarzy pozyskanych na najbliższy sezon
Maciej Protasiński - KS Chwaszczyno
Karol Szopiński - Bałtyk Gdynia