Za kulisami derbów.

Drużyna Wierzycy w dniu dzisiejszym skończyła przygotowania do spotkania derbowego z Centrum Pelplin. Przygotowania do tego meczu trwały tydzień, oprócz treningów na boisku zawodnicy (dzięki zaprzyjaźnionej firmie która prowadzi statystyki w piłce nożnej i koszykówce w całej Polsce) poznali słabe i mocne strony rywala. Drużyna skorzystała również z porad dietetyka i trenera personalnego, który przygotował specjalny zestaw napojów izotonicznych ufundowanych przez renomowaną firmę Activlab. Na treningach dostrzec można było ogromne zaangażowanie zawodników. Trener Manuszewski traktuję to spotkanie jak każde inne jednak nie zmienia to faktu, że  będzie to spotkanie o każdy metr boiska. Prezes klubu jak zwykle w perfekcyjnym stylu zadbał o murawę boiska i przygotowanie naszej szatni. Pogoda na jutro zapowiada się dobrze z 3 stopniami na plusie i najważniejsze że bez opadów deszczu i śniegu. Czego więcej chcieć? Dobrej gry i głośnego dopingu dla naszych piłkarzy a o wynik powinniśmy być spokojni. A więc: NIE SIEDŹ W DOMU I PRZYJDŹ NA MECZ!!!

Powiązana galeria: