Wygrana na inaugurację.

Wynikiem 3:0 zakończyło się inauguracyjne spotkanie z Rodłem Kwidzyn. Drużyna Wierzycy ruszyła do ataku od samego początku co dało efekt już w 4 minucie spotkania, rzut rożny i Paweł Dirda zdobywa głową pierwszą bramkę dla bordowych. Bramka ta dodała skrzydeł naszym piłkarzom i raz za razem próbowali podwyższyć wynik spotkania ale brakowało szczęścia. Drużyna Rodła pierwszy swój celny strzał oddała w 21 minucie, ale bez problemu piłkę wyłapał Daniel Czapiewski. Druga połowa to kolejne akcje naszego zespołu, którzy nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Michała Wróbla. W 72 minucie prawą stroną przedarł się Patryk Kotowski podwyższając wynik spotkania na 2:0. Gdy wszyscy czekali już na końcowy gwizdek na 3:0 wynik spotkania w 89 minucie ustalił Daniel Sławiński. Wierzyca mogła wygrać dużej wyżej, jednak brakowało albo szczęścia albo zgrania z kolegami z drużyny, które powinno być coraz lepsze z meczu na mecz.

Bramki: 4 Dirda, 72 Kotowski, 89 Sławiński

Wierzyca: Czapiewski- Chyła, Czapski (65 Sławiński), Dirda, Gutorski, Manuszewski, Meler (65 Kotowski), Racki, Wieczorek, Wiśniewski, Przybylski

Sędziował: Adamonis