Wierzyca Pelplin - Start Warlubie 4:1 (1:0)

W dniu dzisiejszym nasza drużyna wykorzystując przerwę w rozgrywkach spowodowaną wycofaniem się drużyny Rodła Kwidzyn, rozegrała mecz sparingowy z drużyną Start Warlubie na co dzień występującym w rozgrywkach IV ligi Kujawsko-Pomorskiej, gdzie po rundzie jesiennej zajmują 5 miejsce.

Bramki dla Wierzycy zdobyli:
Kotowski, Kugiel, Czapski, Manuszewski

Skład:
Imianowski, Kugiel, Czapski, Manuszewski, Chyła, Kotowski, Wiśniewski Michał, Wiśniewski Mateusz, Kołodziejczyk, Gutorski, Sławiński oraz Czapiewski, Racki, Meler, Manuszewski, Karpiuk, Kugiel, Czapski.

Za tydzień pierwszy mecz ligowy w sobotę o 15:00 . Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Anioły Garczegorze. Jesienią w Garczegorzu padł wynik 0:2 dla Wierzycy po bramkach Macieja Melera oraz Mateusza Wiśniewskiego.
Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, aby podobnym wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie, co byłoby dobrym początkiem rundy rewanżowej, a jak będzie przekonamy się niebawem, zapraszamy wszystkich kibiców na mecz naszej drużyny.