Seniorzy rozpoczęli przygotowania. Manuszewski trenerem.

Drużyna seniorów Wierzycy Pelplin 12 lipca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w IV lidze. Trenerem zespołu został Jacek Manuszewski, były zawodnik takich klubów jak: Zagłębie Lubin, Górnik Polkowice czy drużyny Lechii Gdańsk. W kadrze Wierzycy nastąpiło wiele zmian, z drużyną pożegnali się: Mateusz Bujanowski, Michał Benkowski, Michał Dmitrzyk, Patryk Brzeski, Mateusz Kaczmarek i Patryk Drewek. Drużyna trenuje 4 razy w tygodniu i rozgrywa mecze kontrolne, testując nowych zawodników, oficjalną kadrę przedstawimy w przyszłym tygodniu. Dotychczas zostały rozegrane dwa mecze kontrolne, w pierwszym zespół Wierzycy wygrał z drużyną Wisły Tczew 4:3 (3:0), natomiast w kolejnym sparingu grając prawie cały mecz w 10, ulegliśmy drużynie Pomezanii Malbork 1:4.

Już jutro kolejny mecz kontrolny drużyna Wierzycy zagra w Subkowach z miejscowym Orłem. Mecz zaplanowano na 18:30.