Książka o dziejach Wierzycy już niedługo do kupienia w klubie.
Już w najbliższych dniach , ukaże się publikacja autorstwa Pana Bogdana Soleckiego "Od Sokoła do Wierzycy."
Książka przedstawia historię pelplińskiego sportu, można rzec od zarania dziejów bo aż od roku 1896 . W roku tym powstało Pelplińskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół . Przez kolejne lata, zmieniały się nazwy naszego klubu, była Unia Pelplin, LZS Pelplin ,MLKS Wierzyca Pelplin aż po obecną nazwę KS Wierzyca Pelplin. Kawałek historii ,który warto sobie przypomnieć a młodsze pokolenia z nią zapoznać. Dużo ciekawych zdjęć , tych sprzed lat i tych całkiem niedawnych. Zachęcamy wszystkich kibiców, tych którzy kiedyś grali , trenowali, lub tylko przychodzili na mecze Wierzycy, do nabycia tej publikacji . Może odszukacie właśnie siebie, na kolorowych, lub starszych, czarno białych zdjęciach. A jeśli nawet nie , to będzie to Wasza ''cegiełka '' i wsparcie dla Wierzycy.
MP