Jutrzejszy rywal- Wda Świecie

Jutrzejszy rywal: Wda Świecie.

Wda Świecie to drużyna, która na poziomie III ligi gra od 2009 roku. W zeszłym sezonie uplasowała się na 10 miejscu w III lidze w grupie drugiej. Drużyna ze Świecia to tegoroczony zdobywca Pucharu Polski na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Przygotowania do tegbo sezonu rozpoczęła od rundy wstępnej Pucharu Polski, której przeciwnikiem był II ligowy Radomiak Radom,na własnym stadionie przegrali z drugoligowcem 1:3 a jedyną bramkę dla drużyny z Kociewia zdobył Dawid Retlewski. Kolejne mecze sparingowe Wdy to wygrana z 4 ligową Polonią Bydgoszcz 2:1 oraz 3 ligowym Sokołem Ostróda 4:3.
W drużynie ze Świecia występuje kilku doświadczonych zawodników m.in. Dawid Retlewski, który występował w takich zespołach jak Chemik Bydgoszcz, Chojniczanka Chojnice czy Bytovii Bytów, Jakub Witucki występował w Elanie Toruń i Gryfie Słupsk, czy 21 letni Karol Maliszewski, który przetarł się przez Zagłębie Lubin. Doświadczony zespół ze Świecia, na pewno tanio nie sprzeda skóry, dlatego liczymy na dobre widowisko.

Przypominamy, że to już jutro, godz: 17:00, Stadion Miejski Pelplin. Zapraszamy!!!