Gramy dla Anielki

GRAMY DLA ANIELKI

Sobotni mecz z KP Starogard Gdański będzie wyjątkowy bo zagramy go dla Anielki. Anielka Tucholska mała dziewczynka, mieszkanka Pelplina, która choruje na nowotwór, walczy dzielnie o życie i potrzebuje naszego wsparcia. Tata Anielki - Karol to były zawodnik z czasów juniorskich KS Wierzyca Pelplin.
Dochód z cegiełek, zbiórki i stoiska gastronomicznego zostanie przeznaczony na leczenie Anielki. Każda cegiełka będzie brała udział w loterii fantowej, a w przerwie meczu zobaczymy w akcji naszych najmłodszych piłkarzy.

Do akcji przyłącza się również niezawodna Jedynka Pelplin oraz Centrum Promocji Miasta i Gminy Pelplin.

Zapraszamy do wzięcia udziału w meczu wszystkich ludzi dobrego serca i sympatyków piłki nożnej.

Przewidywana pogoda to 25 stopni na plusie.

Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!!!